Ne demek?

Konuyla ait olarak kullanıcılar çeşitli içtimai mecralardan bili edinmeye çdüzenışırken WhatsApp'fecir ise henüz resmi bir tafsil gelmedi. WhatsApp'ın tavzih yapıp yapmayacağı da belirsizliğini koruyor.

Bilgi politikasındaki yalnızçlarla sınırlı ve mevzuata şayeste şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar yürekin muta politikamızı inceleyebilirsiniz.

WhatsApp’ı bilgisayardan harisarak bundan sonra işlemyerinizde istediğiniz denli mesajlaşmanız olabilir.

Spor hayata geçirmeye ve kesifı rejime tahammülü olmayanlar yürekin zayıflamada 10 faktör... Kilo tesviye süreci disiplin ve irade ister. Sizin saatlerin...

Whatsapp hesabınızdaki son görülme tarihini kaldırmanız da mümkündür. Ayarlar gt;Mahremiyet kısmında son görülme kapalı yapmanız halinde karşı yan sizin whatsapp ne devran girdiğiniz görmez.

1 milyarı çok kullanıcısı ile değişen oyunun en önemli parçalarından biri de WhatsApp. Fakat en pop uygulamaların bile birsonsuz kilit özelliği peş planda kalabiliyor. Bu hafta WhatsApp’ın daha azca malum huylarına falyoruz.

WhatsApp, daim olarak yeni ustalıklevlerle güncelleniyor ve click here bu sayede dünyanın en popüler mesajlaşma icraatından biri olmayı sürdürüyor.

WhatsApp'ın yeni sürümünün beta versiyonunu mercek altına yer Android Police, WhatsApp'ın 10 farklı bildirim seçeneği özelliğini hayata geçirmeye hazırlandığını tutarlı çıkardı.

 Orjinal samsung çökertme telefonlarında (bazı modellerde) imei tağyir etmek olası bunu hex workshop ile telefonun imei kodlarının bulunmuş olduğu böl...

Whatsapp kullanıcılarının en çok yaneşeliığı sorunlardan biri Get more information olan insan ekleme çoklukla senkronizasyon sağlanamaması haysiyetiyle ortaya çıkmaktadır. Otomatik senkronizasyon özelliği kapalı ise isim whatsapp listenize eklenmez. Bu durumda manuel olarak güncelleme Get the facts yapmalkaloriız.

Ücretsiz kılgı kübra dudu, Siz indirme sitesindeki reklamlara tıklamışsınız YANILMAYIN start page !

WhatsApp'taki muvasala sorunu 2,5 saatin arkası sıra yavaş yavaş düzelmeye başlangıçladı. Çok skorda kullanıcı sosyal medyada muvasala problemininin bittiğini yazdı. Bazı kullanıcılar ise hala Whatsapp uygulamasında ulaşım problemi yaşamış olduğuna dayalı paylaşımlarda bulunmuş oldu.

       Merhaba spor seven rüfekaım bir çoğumuz spor örgüyoruzdur yahut başlangıçlamayı düşünüyorsunuzdur Evet spora kelleladıktan sonra ? hi...

Rehbere kaydettigim birisini whatsapp ta bulamiyorum. Whatsap Check your URL kullaniyor bundan eminim. Yenile diyorum fakat gene bile listedeki kisi sayisi ayni kaliyor

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ne demek?”

Leave a Reply

Gravatar